Kompleksowy przewodnik po badaniach gleby: wszystko, co musisz wiedzieć na start

Przeczytaj

Aplikacja pogodowa dla rolników

Każdy, kto pracuje w rolnictwie, wie, jak kluczową rolę odgrywają warunki atmosferyczne. Wiedza o tym, jaka jest pogoda na moim polu teraz oraz w ciągu najbliższych dni potrafi w sposób bardzo skuteczny zwiększyć efektywność zabiegów polowych i czynności rolniczych zmniejszając straty i generując wymierne oszczędności.

[Frame 3625 (3).png]

Sprawdź, jak Meteotrack działa w praktyce:

Spersonalizowane okna pogodowe

Wiedza o tym, jaka jest pogoda na Twoich polach jest niezbędna, odpowiedzią na te potrzeby jest spersonalizowana pod względem twoich potrzeb aplikacja pogodowa dla rolników MeteoTrack, która wskazuje zoptymalizowane względem pogody na twoich polach czasowe "okna pogodowe". Daje ona odpowiedź na podstawowe pytania kiedy przeprowadzić oprysk lub nawożenie w przypadku określonej uprawy.

[Frame 3642 (11).png]

Pożegnaj sprawdzanie prognozy pogody na wielu portalach

W świadomości większości rolników funkcjonuje przekonanie, że najlepiej sprawdza się prognoza, którą interpretuję sam porównując kilka portali internetowych wyświetlających prognozę pogody a następnie samodzielnie podejmuję decyzję o podjęciu konkretnych akcji na moich polach. Dzięki aplikacji MeteoTrack nie musisz już robić tego sam, gdyż nasza aplikacja porównuje w sposób obiektywny różne prognozy pogody, wybierając najlepsze źródło a w następnej kolejności w oparciu o precyzyjnie rozpoznane optymalne warunki dla poszczególnych czynności rolniczych pokazuje w formie graficznej kiedy podjąć właściwe działania na twoich polach.

[Frame 3642 (12).png]
[logo]

Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

[facebook.svg]
[linkedin.svg]