Kompleksowy przewodnik po badaniach gleby: wszystko, co musisz wiedzieć na start

Przeczytaj

Pogodowe raporty historyczne dla Twoich pól

Dzięki raportom historycznym w Meteotrack Agro możesz lepiej zrozumieć i przewidzieć zmiany pogody w swoim regionie. Będziesz mieć dostęp do danych dotyczących temperatury, opadów, wilgotności i innych parametrów pogodowych z przeszłości

[Frame 3625.png]

Korzyści

[Vector (1).svg]

Pełna kontrola nad pogodą

Historyczne raporty pogodowe pozwalają na lepsze przewidywanie i planowanie działań rolniczych, co daje użytkownikom pełną kontrolę nad warunkami pogodowymi i pozwala na lepsze wykorzystanie swoich zasobów

[Vector (1).svg]

Wsparcie w uzupełnianiu dokumentacji

Raporty historyczne pogody mogą być wykorzystywane jako uzupełnienie dokumentacji wymaganej przez Unię Europejską dotyczącej produkcji rolnej, na przykład w celu udowodnienia spełniania wymagań dotyczących zrównoważonej produkcji czy ochrony środowiska.

[Vector (1).svg]

Większa efektywność i zyski

Raporty historyczne pogody pozwalają na lepsze wykorzystanie zasobów i zwiększenie efektywności działań rolniczych, co przekłada się na większe zyski i lepsze rezultaty produkcji.

Garść statystyk
30%
więcej plonów

badania wykazały, że rolnicy stosujący raporty historyczne pogody byli w stanie zwiększyć swoje plony o średnio 30% w porównaniu do tych, którzy nie korzystali z tych raportów.

50%
mniej nawadniania

badania wykazały, że rolnicy stosujący raporty historyczne pogody byli w stanie zmniejszyć swoje potrzeby nawadniania o średnio 50% dzięki lepszemu planowaniu i optymalizacji nawadniania.

60%
mniej niepowodzeń

badania wykazały, że rolnicy stosujący raporty historyczne pogody mieli o średnio 60% mniej niepowodzeń w swoich działaniach, ponieważ mogli lepiej przewidywać i dostosowywać się do warunków pogodowych.

  • Podsumowanie

    Przestań tracić czas na przeszukiwanie danych pogodowych z przeszłości. Nasz nowy moduł z podsumowaniem dostarcza Ci kompleksowe raporty zawierające liczbę dni z optymalnym oknem pogodowym, abyś mógł skutecznie planować swoje działania rolnicze. Odkryj średnią temperaturę w miesiącu, sumę opadów, średnią prędkość wiatru oraz dane z ubiegłych lat, które pozwolą Ci na lepsze zrozumienie trendów pogodowych i na bieżąco dostosowywać swoje działania. Czy jesteś gotów przejąć kontrolę nad pogodą i zwiększyć swoje zyski?

  • Temperatura i opady

    Nie pozwól, aby niepewność pogody ograniczała Twoją produkcję rolną. Nasz nowy moduł z danymi dotyczącymi temperatury i opadów dostarcza Ci dokładnych i aktualnych danych, abyś mógł lepiej planować i optymalizować swoje działania. Odkryj min i max temperatury, średnią temperaturę, przyrost temperatur efektywnych, sumę opadów, średnią wilgotność powietrza, liczbę dni z opadami oraz maksymalny opad dobowy z datą wystąpienia, wszystko to z uwzględnieniem danych z ubiegłych lat. Bądź przygotowany na każdą sytuację i zwiększ swoją efektywność dzięki naszemu modułowi z danymi dotyczącymi temperatury i opadów.

  • Wykresy

    Chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi działaniami rolniczymi? Nasz nowy moduł z wykresami dostarcza Ci dokładnych danych, które pozwolą Ci na lepsze planowanie i optymalizację swoich działań. Odkryj liczbę wszystkich faz, ukończone fazy z datą ukończenia i ich indeksem oraz nazwą, a także okna pogodowe dla każdego dnia w miesiącu. Bądź na bieżąco z aktywnościami, które były wykonywane przez cały dzień oraz % wystąpienia okien pogodowych w kolejności złe->średnie->dobre.

[iPhone 12 Front.png][iPhone 12 Front.png][iPhone 12 Front.png]
Podsumowanie
Temperatura i opady
Wykresy

Przestań tracić czas na przeszukiwanie danych pogodowych z przeszłości. Nasz nowy moduł z podsumowaniem dostarcza Ci kompleksowe raporty zawierające liczbę dni z optymalnym oknem pogodowym, abyś mógł skutecznie planować swoje działania rolnicze. Odkryj średnią temperaturę w miesiącu, sumę opadów, średnią prędkość wiatru oraz dane z ubiegłych lat, które pozwolą Ci na lepsze zrozumienie trendów pogodowych i na bieżąco dostosowywać swoje działania. Czy jesteś gotów przejąć kontrolę nad pogodą i zwiększyć swoje zyski?

Nasi użytkownicy doceniają 97,8% skuteczności* prognoz

Aplikacja MeteoTrack Agro to doskonałe narzędzie do planowania prac rolniczych - oszczędza sporo czasu i nerwów. Codziennie pomaga mi planować pracę moich pracowników na gospodarstwie. Dzięki MeteoTrack Agro codziennie zwiększam swoje szanse na udaną uprawę!

[man-picking-up-organic-carrot-right-from-field_50.jpeg]

Sebastian Myśliwiec

gospodarstwo 80ha, głównie rzepak

Korzystam z Meteotracka od kiedy jest w wersji "alfa" i po pierwsze: to niesamowite jaką skuteczność ma od samego początku i po drugie: nie mogę uwierzyć, w jakim tempie ta platforma się rozwija

[portrait-young-smiling-farmer-with-freshly-picked-tomato-vegetable-standing-hothouse-garden_50.jpeg]

Michał Zabdyr

gospodarstwo ok. 120ha, uprawa mieszana

Ciesz się z obfitych plonów dzięki precyzyjnej prognozie pogody dla rolników.

Koniec korzystania z kilku aplikacji pogodowych naraz, aby potem i tak rozczarować się pogodą. MeteoTrack połączy prognozę pogody od wielu dostawców i pokaże najlepszą dla twojej lokalizacji.

[image 171.png]
Raporty historyczne pogody to narzędzie, które pozwala rolnikom na lepsze planowanie i optymalizację swoich działań.

Dostępność danych z przeszłości pozwala na lepsze przewidywanie warunków pogodowych, co pozwala na zwiększenie plonów, zmniejszenie potrzeb nawadniania, zwiększenie zysków i zmniejszenie niepowodzeń.

Raporty te pozwala również na lepsze zrozumienie zmian klimatycznych i przyrostu temperatur efektywnych, co pozwala na dostosowanie strategii rolnictwa do tych zmian i uniknięcie negatywnych skutków.

Korzystając z raportów historycznych pogody, rolnicy mogą lepiej dostosować swoje działania do warunków pogodowych i zwiększyć swoją efektywność, co przełoży się na większe zyski i lepszą jakość plonów.

Prognozowanie plonów

Raporty historyczne pogody pozwalają na lepsze przewidywanie plonów poprzez analizę warunków pogodowych z przeszłości. Dostępność danych dotyczących temperatury, opadów, wilgotności powietrza i innych czynników pozwala na lepsze przewidywanie kondycji roślin i ostatecznej wydajności plonów.

[Frame 3642.png]

Planowanie zasiewów

Raporty historyczne pogody pozwalają na lepsze planowanie zasiewów poprzez analizę trendów pogodowych i okien pogodowych. Dzięki dostępności danych dotyczących temperatury, opadów i innych czynników, rolnicy mogą lepiej dostosować swoje działania do warunków pogodowych i zwiększyć szanse na sukces zasiewów.

[Frame 3642 (1).png]

Optymalizacja nawadniania

Raporty historyczne pogody pozwalają na lepsze planowanie i optymalizację nawadniania poprzez analizę danych dotyczących opadów, wilgotności powietrza i innych czynników. Dostępność danych z przeszłości pozwala na lepsze przewidywanie potrzeb nawadniania i uniknięcie niepotrzebnego nawadniania lub niedoboru wody.

[Frame 3642 (2).png]

Optymalizacja stosowania nawozów

Raporty historyczne pogody pozwalają na lepsze planowanie i optymalizację stosowania nawozów poprzez analizę danych dotyczących temperatury, opadów i innych czynników. Dostępność danych z przeszłości pozwala na lepsze przewidywanie potrzeb roślin i uniknięcie nadmiernego lub niedostatecznego nawożenia, co pozwala na zwiększenie efektywności i oszczędności kosztów.

[Frame 3642 (3).png]
[logo]

Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

[facebook.svg]
[linkedin.svg]