Kompleksowy przewodnik po badaniach gleby: wszystko, co musisz wiedzieć na start

Przeczytaj

Header

Monitoring opadów

W prognozowaniu pogody jednym z najtrudniejszych do przewidzenia zjawisk są opady. Trudność sprawiają przede wszystkim opady konwekcyjne czyli deszcze związane z ciepłą porą roku lub ciepłym klimatem, źródłem opadów konwekcyjnych są chmury burzowe. W tym sensie prognoza opadu zawsze obarczona jest pewnym błędem o czym warto pamiętać przeglądając wyniki obliczeń modeli numerycznych udostępniane w ramach różnych prognoz pogody.

[Frame 3625 (4).png]

Sprawdź, jak Meteotrack działa w praktyce:

Technologia Meteotrack

Technologia MeteoTrack dostarcza najlepszą w danej lokalizacji prognozę pogody, natomiast dla celów jej udoskonalenia bardzo ważny jest monitoring opadów bezpośrednio w lokalizacji twojego pola lub w jego jak najbliższym sąsiedztwie.

[Frame 3642 (12).png]

Monitoring opadów

Dzięki monitoringowi opadów w rejonie twoich upraw wiemy, które źródło danych z prognozą pogody jest najlepsze, wiedza o realnej wartości opadu uzyskana z pomiaru na twoim polu, pozwala z jednej strony dopracowywać naszą technologię a z drugiej strony daje Ci bezpośrednią informację ile wody spadło na twoje uprawy.

[image 171.png]
[logo]

Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

[facebook.svg]
[linkedin.svg]