Czas na siew buraków! W naszym blogu dowiesz się kiedy najlepiej to zrobić.
Przeczytaj artykuł
MISJA

Chcemy być najlepszą na Świecie rolniczą aplikacją pogodową

Dostarczamy najbardziej wartościowe i przydatne rolnikom informacje, w sposób, który sprawia, że po prostu musisz z nich skorzystać.

meteotrack-misja-dążymy-do-zrównoważonego-rolnictwa.png

Rolnictwo się zmienia

Zmiany cen nawozów i skupu, zmiany przepisów, wprowadzanie nowych obostrzeń i wymagań to tylko niektóre czynniki, które powodują że musisz coraz lepiej zarządzać swoim gospodarstwem.
Frame 3642 (1).png

Dlaczego pomagamy rolnikom?

W MeteoTrack zajmujemy się danymi pogodowymi i przestrzennymi - gdzie indziej są one tak potrzebne jak w Rolnictwie?
Frame 3642.png

Lubimy się i pracujemy razem dla MeteoTrack

Połączyła nas praca nad produktem, aplikacją dla rolników MeteoTrack Agro. Nasza wiedza i doświadczenia pochodzą z różnych obszarów, które połączyliśmy w jednym wyjątkowym oprogramowaniu dla rolników.
Frame 3642 (3).png

MeteoTrack Argo to wyjątkowa aplikacja dla rolników

Nasze oprogramowanie tworzą ludzie, osoby od lat związane i znające doskonale rolnictwo, meteorologię, świat aplikacji i oprogramowania. TopFarms i UIG studio w postaci swoich pracowników - razem stworzyliśmy coś wyjątkowego.
Frame 3642 (3).png
MeteoTrack (1).svg
Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

Używamy ciasteczek aby analizować naszą stroną i zapewniać jak najwyższą jakość. Zgadzając się, akceptujesz naszą politykę prywatności. Ustawienia te możesz zmienić w każdym momencie.