Kompleksowy przewodnik po badaniach gleby: wszystko, co musisz wiedzieć na start

Przeczytaj

TECHNOLOGIA

Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacje

Na potrzeby MeteoTrack Agro korzystamy z wyników badań naukowych i efektów prac badawczo rozwojowych, wykonanych m.in. w ramach programu R&D (research and development) finansowanego przez Unię Europejską. Technologie i innowacje oparte są o badania i prace rozwoje dla planowanie prac rolniczych i prognozy pogody w rolnictwie.

[meteotrack-technologie-i-innowacje.png]

Technologie w służbie rolnictwa

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcie techniki w zakresie źródeł danych i obliczeń, numerycznych prognoz pogody, prezentacji informacji z wykorzystaniem narzędzi geoprzestrzennych.

[Frame 3642 (5).png]

Nasze algorytmy

Potrzeba obserwacji przyrody i zjawisk zachodzących na kuli Ziemskiej sprawia, że powstaje coraz więcej danych i informacji, a dostęp do nich jest powszechny. Umiejętność ich wykorzystania to Wiedza i to ją właśnie wykorzystujemy w MeteoTrack Agro.

[Frame 3642 (6).png]

Zastosowania dla biznesu

MeteoTrack powstał z myślą zarówno o użytkownikach indywidualnych jak i biznesowych. Dostarczamy dane wspierające procesy podejmowanie decyzji, na które wpływ ma pogoda. Jeśli chcesz optymalizować swoje działania w oparciu o kryterium pogodowe, jeśli chcesz by Twój biznes był bezpieczny, wydajny i oszczędny, zgłoś się do nas. Jeśli prowadzisz gospodarstwo, masz indywidualne potrzeby związane z pogodą i planowaniem prac rolniczych, napisz do nas. Jeśli interesuje Cię połączenie z technologią MeteoTrac, czekamy na Ciebie.

[Frame 3642 (1).png]

MeteoTrack Agro Enterprise

Naszym priorytetem jest stworzenie oferty indywidualnej dla większych gospodarstw posiadających dedykowane wymagania z obszaru meteorologii, agrotechniki, rolnictwa precyzyjnego. Pracujemy nad katalogiem usług i funkcjonalności, które sprostają wyzwaniom większych gospodarstw. Jeśli widzisz, że Twoje gospodarstwo wymaga indywidualnego podejścia w projektowaniu, doborze i konfiguracji narzędzi z zakresu prognoz pogody, agrotechniki, rolnictwa precyzyjnego oraz planowania i zarządzania pracami polowymi również w obszarze regeneratywnym, skontaktuj się z nami.

[Frame 3642 (2).png]
[logo]

Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

[facebook.svg]
[linkedin.svg]