Czas na siew buraków! W naszym blogu dowiesz się kiedy najlepiej to zrobić.
Przeczytaj artykuł
TECHNOLOGIA

Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacje

Na potrzeby MeteoTrack Agro korzystamy z wyników badań naukowych i efektów prac badawczo rozwojowych, wykonanych m.in. w ramach programu R&D (research and development) finansowanego przez Unię Europejską. Technologie i innowacje oparte są o badania i prace rozwoje dla planowanie prac rolniczych i prognozy pogody w rolnictwie.

meteotrack-technologie-i-innowacje.png

Technologie w służbie rolnictwa

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcie techniki w zakresie źródeł danych i obliczeń, numerycznych prognoz pogody, prezentacji informacji z wykorzystaniem narzędzi geoprzestrzennych.
Frame 3642 (5).png

Nasze algorytmy

Potrzeba obserwacji przyrody i zjawisk zachodzących na kuli Ziemskiej sprawia, że powstaje coraz więcej danych i informacji, a dostęp do nich jest powszechny. Umiejętność ich wykorzystania to Wiedza i to ją właśnie wykorzystujemy w MeteoTrack Agro.
Frame 3642 (6).png

Zastosowania dla biznesu

MeteoTrack powstał z myślą zarówno o użytkownikach indywidualnych jak i biznesowych. Dostarczamy dane wspierające procesy podejmowanie decyzji, na które wpływ ma pogoda. Jeśli chcesz optymalizować swoje działania w oparciu o kryterium pogodowe, jeśli chcesz by Twój biznes był bezpieczny, wydajny i oszczędny, zgłoś się do nas. Jeśli prowadzisz gospodarstwo, masz indywidualne potrzeby związane z pogodą i planowaniem prac rolniczych, napisz do nas. Jeśli interesuje Cię połączenie z technologią MeteoTrac, czekamy na Ciebie.
Frame 3642 (1).png

MeteoTrack Agro Enterprise

Naszym priorytetem jest stworzenie oferty indywidualnej dla większych gospodarstw posiadających dedykowane wymagania z obszaru meteorologii, agrotechniki, rolnictwa precyzyjnego. Pracujemy nad katalogiem usług i funkcjonalności, które sprostają wyzwaniom większych gospodarstw. Jeśli widzisz, że Twoje gospodarstwo wymaga indywidualnego podejścia w projektowaniu, doborze i konfiguracji narzędzi z zakresu prognoz pogody, agrotechniki, rolnictwa precyzyjnego oraz planowania i zarządzania pracami polowymi również w obszarze regeneratywnym, skontaktuj się z nami.
Frame 3642 (2).png
MeteoTrack (1).svg
Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

Używamy ciasteczek aby analizować naszą stroną i zapewniać jak najwyższą jakość. Zgadzając się, akceptujesz naszą politykę prywatności. Ustawienia te możesz zmienić w każdym momencie.