Kompleksowy przewodnik po badaniach gleby: wszystko, co musisz wiedzieć na start

Przeczytaj

ODKRYWAJ

Odkryj korzyści i możliwości daje Meteotrack

Meteotrack Agro dostarcza rolnikom narzędzie pomagające w zarządzaniu gospodarstwem wtedy, gdy potrzebują tego najbardziej.

[odkryj-jakie-korzyści-i-możliwości-daje-meteotrack.png]

Pogoda dla rolników na 16 dni

Eksperci z Meteotrack Agro na podstawie wieloletniego doświadczenia starannie dobrali optymalny, a zarazem wiarygodny horyzont czasowy pogody,

[Frame 3642 (4).png]

Aplikacja pogodowa dla rolników

Każdy, kto pracuje w rolnictwie, wie, jak kluczową rolę odgrywają warunki atmosferyczne. Wiedza o tym, jaka jest pogoda na moim polu teraz oraz w ciągu najbliższych dni potrafi w sposób bardzo skuteczny zwiększyć efektywność zabiegów polowych i czynności rolniczych zmniejszając straty i generując wymierne oszczędności.

[Frame 3642 (5).png]

Monitoring opadów

W prognozowaniu pogody jednym z najtrudniejszych do przewidzenia zjawisk są opady. Trudność sprawiają przede wszystkim opady konwekcyjne czyli deszcze związane z ciepłą porą roku lub ciepłym klimatem, źródłem opadów konwekcyjnych są chmury burzowe. W tym sensie prognoza opadu zawsze obarczona jest pewnym błędem o czym warto pamiętać przeglądając wyniki obliczeń modeli numerycznych udostępniane w ramach różnych prognoz pogody.

[image 171.png]

Monitoring suszy

Woda to dobro powszechne, do którego dostęp jest kluczowym dla niemal każdej formy życia na naszej planecie. W związku z tym, że jako ludzkość jesteśmy na ścieżce zmian klimatu, dostępność wody zmniejsza się i w przyszłości dalej będzie się zmniejszać, dlatego też monitoring suszy i zasobów wody w glebie w twoim gospodarstwie rolnym jest tak ważny.

[Frame 3642.png]
[logo]

Uniknij strat w uprawach i zwiększaj swoje plony dzięki skutecznej prognozie pogody i rekomendacjom dotyczącym okien pogodowych. MeteoTrack Agro posiada najlepsze źródła danych - w tym także bezpośrednio z Twojego pola!

Kontakt

Telefon: +48 664 453 018

Mail: office@getmeteotrack.com

Media społecznościowe

[facebook.svg]
[linkedin.svg]